Collaboration

همکاری با ما


در سازمان های هزاره سوم، دیگر تنها موضوع فناوری، مهمترین چالـش در عرصه کسب وکار نیست؛ بلکه بهره مندی از نیروی انسانی هوشمند و سرمایه انسانی مستعد، راز اصلی رویارویی با چالش ها است. بر همین اساس صنایع غذایی اصالت نیروی انسانی را مهمترین سرمایه سازمان دانسته که نقش کلیدی و مهمی در دستیابی به اهدافش دارد.
مدیریت سرمایه های انسانی اصالت با شایسته سالاری و طراحی سازمانی یادگیرنده، خود را موظف به تأمین، توسعه و حفظ سرمایه های انسانی متعهد، با انگیزه، دانش محور، خلاق، مسئولیت پذیر و پر نشاط در راستای کسب موفقیت، رشد و تعالی مستمر در سازمان می داند.
اصالت از شما دعوت می کند بسته به شرایط خود به عنوان نماینده رسمی در همه ی شهرهای ایران وکشورهای خارجی و یا به صورت حضوری در محل کارخانه ی صنایع غذایی اصالت و در فرصت های شغلی متناسب ما را در این مسیر یاری کنید.

 

استخدام ( فرصت های شغلی )

ما در اصالت به ضوابط و اصول نوشته و نانوشته احترام‌ ويژه اي قائل هستيم ودر جهت تقویت اعتبار و شهرت نام اصالت گام برمیداریم . در کسب‌وکار ما اعتماد و حفظ محرمانگي اطلاعات از اهميت بالايي برخوردار است. پايبندي به ارزش‌ها و تعهد به حفظ اطلاعات، انتخاب عادلانه و رعايت مقررات سرلوحه فرایند استخدام در اصالت است.

 

اخذ نمایندگی

موفقیت‌هایی که اصالت در چند دهه فعالیت در زمینه تولید مواد غذایی در ایران و  سراسر دنیا بدست آورده، نتیجه زحمات همکاران و نمایندگانی متعهد، متخصص و کاربلدی است که برای دستیابی به اهداف و سربلندی برند اصالت صادقانه تلاش می کنند. همه ی ما بر این باوریم که منافع‌مان با منافع سازمان گره خورده و درخشش اصالت افتخار تک تک اعضای این خانواده بزرگ است.
صنایع غذایی اصالت با هدف توسعه ی شبکه ی فروش به صورت متمرکز در مراکز استان های ایران (اولویت با شهرهای دارای تراکم جمعیتی بیشتر
) و کشورهای آسیایی، اروپایی و امریکایی از نمایندگان توانمند و خوش سابقه دعوت به همکاری می نماید.
متقاضيان محترم اخذ نمایندگی، لازم است نسبت به تکمیل فرم "درخواست نمایندگی " در قالب فایل WORD و ارسال آن به آدرس [email protected] اقدام نمايند.